Cheap Ted Baker Dresses Cheap Nike Air Max 90 Australia Burberry Scarf Sale Cheap juicy couture tracksuit uk Pandora Boxing Day Sales Michael Kors Boxing Day Sales Michael Kors Boxing Day Sales UGG Boots Boxing Day Sales Woolrich Sale Outlet goedkope uggs schoenen kopen Goedkope Nike Air Max Schoenen Converse All Stars sale Goedkope nike voetbalschoenen kopen Goedkope adidas voetbalschoenen kopen goedkope timberlands outlet NBA Store France Soldes Salomon asics australia online Cheap Oakley Sunglasses Outlet buy cheap ray ban sunglasses cheap ray ban sunglasses cheap ray bans oakley sunglasses outlet cheap oakley sunglasses clearance cheap asics running shoes cheap nike air max Nike Air Max Trainers Sale Online cheap ray bans uk cheap ray bans uk Maillot de Foot Pas Cher Soldes Chaussure Salomon Pas Cher soldes timberland pas cher Maillot NBA pas cher

İklimlendirme (Isıtma ve Soğutma) Kontrolü

Günümüzde pek çok insan, yaşamının önemli bir bölümünü kapalı mekanlarda geçirmektedir . Bu mekanlar gerek hacim, gerekse barındırdıkları insan sayısı olarak büyük boyutlara ulaşmıştır. İklimlendirmenin önemi gün geçtikçe artmakta sağlıklı, konforlu ve yaşanabilir mekan ihtiyacı doğmaktadır. Akıllı bina yönetimi de bu gereksinime cevap vermekte evinizde , işyerinizde ve yaşadığınız her yerde konforu artırarak  enerji giderlerinizi azaltmaktadır.
 

Bağımsız mahallerdeki ısı seviyesi, seçilmiş olan ; Radyatör , yerden ısıtma , klima , fan-coil ve HVAC tekniklerine uygun olarak akıllı bina otomasyonu sisteminde kontrol edilebilmektedir. Bu sayede maksimum konfor ve enerji tasarrufu sağlanmaktadır. Enerji tasarrufuna yönelik olarak; mahal kullanılmamakta olan stand-by fonksiyonu ısı seviyesini, gece fonksiyonu konumunda ise mahaller önceden belirlenen ısı seviyelerine getirilebilir. Arzu edildiği takdirde mahal pencerelerinin açılması durumunda ısıtma/soğutma sistemi devre dışı bırakılabilmektedir.

Mahal için konfor ısısına geçiş ; hareket detektörleri, aydınlatma anahtarları, termostat üzerinden , merkezi dokunmatik panel üzerinden veya zamana bağımlı olarak yapılabilmektedir.
Facebook'ta Paylaş Sık Kullanılanlara Ekle! AnaSayfam Yap Powered by Asitane Bilişim