Aydınlatma Kontrolü

Doğru Aydınlatmanın Önemi…

Işığın farkındalığı ile mekanın güzelliğini yansıtmak için doğru bir aydınlatmaya ihtiyaç duyulmaktadır. EIB-instabus sistemi ile en doğru aydınlatmayı sağlayarak mekanların göz alıcılığını ortaya çıkarmayı taahhüt ediyoruz.

İster ofisinizde en verimli aydınlatmayla çalışma keyfini yaşayın, ister mağazanızdaki ürünlerin güzelliğini ortaya çıkarın. Veya Evinizde vakit geçirirken, ruh halinize göre farklı ışık kombinasyonu yaratın. Kısacası aydınlatma otomasyon sisteminin size sunduğu konforu ve rahatlığı sonuna kadar yaşayın.

Fabrikalarda , Alışveriş merkezlerinde , iş merkezlerinde ve otellerde kurulan akıllı bina teknolojisi, emniyet ve tasarruf sağlayarak  işletmelerin verimliğini arttırmaktadır . Bilgisayar ile aydınlatma sistemi izlenebilmekte ve ihtiyaca göre farklı kullanım seçenekleri kolaylıkla işletme taleplerine cevap verebilmektedir.

Sistemin farklı otomasyon sistemleri ile haberleşmesi ve çalışması mümkün olduğundan işletmelere geniş alanda çözümler sunabilmektedir.

 

Aydınlatma Otomasyon Sisteminin Kontrol ve Kumandası :

  • Fonksiyonel otomasyon anahtarları ile kontrol,
  • Uzaktan kumanda cihazları ile kontrol (RF ve IR sistemleri ) ,
  • Dokunmatik panel ile merkezi kontrol, bilgisayar görüntüleme yazılım programı ile uzaktan erişim ve merkezi kontrol,
  • Telekontrol cihazı ile telefon üzerinden kontrol,
  • Diğer sistemlere bağlı olarak lojik kontroller,
  • Otomasyon Sensörleri ile ışık şiddeti ve harekete bağımlı olarak kontrol ve kumanda sağlanabilmektedir .

Modern konut ve binalarda yüksek yasam standartları gereği emniyet ve konfor ihtiyacı ön plandadır. Bu ihtiyaçların karşılanması aşamasında tasarruf önemli kriterlerden birisidir.

Bina kontrol ve otomasyon sistemi, modern yapılarda karşılaşılan bu tip ihtiyaçları; yoğun planlama, karmaşık montaj, yüksek maliyet ve aşırı kablolamalardan doğan yangın riski olmaksızın çözüm olanağı sağlayan modern ve emniyetli bir kontrol sistemidir.

Facebook'ta Paylaş Sık Kullanılanlara Ekle! AnaSayfam Yap Powered by Asitane Bilişim